Konserwacja i serwis urządzeń dźwigowych - Nadzór Dźwignic

Konserwator UDT Toruń

Nadzór Dźwignic Sp. z o.o.

Konserwator UDT Toruń

Nadzór Dźwignic to firma specjalizująca sie w technice dźwigowej. 15 lat w branży pozwoliło na zgłębienie wiedzy w zakresie budowy oraz eksploatacji UTB zgodnie z najwyższymi standardami i zachowaniem bezpieczeństwa.
Specjalizujemy się w konserwacji suwnic, żurawi stacjonarnych, wciągników, oraz pozostałych dżwignic.
Wieloletnia współpraca z producentami urządzeń oraz doświadczenie założyciela firmy zdobyte podczas pracy jako inspektor UDT pozwala na przygotowanie oraz obsługę badań UDT na najwyższym poziomie.
Obszar naszego działania to Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Janikowo, Mogilno, Barcin, Trzemeszno oraz pozostałe części województwa Kujawsko pomorskiego

URZĄD DOZORU TECHNICZNEGO TORUŃ

Urząd Dozoru Technicznego Toruń jest instytucją, która ma za zadanie nadzorowanie bezpieczeństwa eksploatacji dźwignic i urządzeń transportu bliskiego. Głównym zadaniem Urzędu jest nadzorowanie stanu technicznego urządzeń dozorowych i zapewnienie bezpieczeństwa osobom mieniu i środowisku. Urząd Dozoru Technicznego Toruń wykonuje szereg zadań związanych z bezpieczeństwem suwnic, żurawi wózków widłowych i innych urządzeń transportu bliskiego.

Konserwator UDT Toruń

Urząd prowadzi kontrole techniczne UTB, które są używane w mieście, aby upewnić się, że wszystkie one spełniają wymagania techniczne i są w pełni bezpieczne. Urząd wykonuje również kontrole obsługi tych urządzeń. Urząd Dozoru Technicznego Toruń jest ważnym elementem infrastruktury miejskiej i ma istotny wpływ na bezpieczeństwo firm mieście.

Nadzór Dźwignic Sp. z o.o

Akacjowa 4 86-005 Kruszyn Krajeński PL NIP: 5542990473
biuro@nadzor-dzwignic.pl

Post Tags :

Share :

Konserwacja i serwis urządzeń dźwigowych - Nadzór Dźwignic

Konserwacja suwnic bydgoszcz
Suwnice wciagniki konserwacja bydgoszcz
Badania udt bydgoszcz
Konserwacja suwnic torun Inowrocław
Przeglad specjalny suwnicy
Dozor techniczny bydgoszcz
Sterowanie radiowe suwnic bydgoszcz
Konserwacja dzwignic bydgoszcz
Konserwator udt bydgoszcz
Konserwator udt torun